Ňam Ňam Ňews

Léto u nás není žádná okurková sezóna, i když... okurkovou zmrzlinu jsme pro vás připravili taky :-) Stejně jako několik dalších limitovaných zmrzlin, podle toho, které ovoce právě dozrálo. A někdy to byla docela fuška, jako třeba v případě Bombato angreštu – ostatně podívejte se. Na horní fotce je zase zmrzlina z čerstvých, zralých, šťavnatých slív Malvazinek. Zkrátka v létě jsme jako zmrzlináři ve své živlu a jsme rádi, že k nám chodíte ochutnávat.

Vedle limitovaných druhů máme samozřejmě oblíbenou klasiku, přijďte si dát třeba náš bretaňský slaný karamel. Celé léto frčí taky ledová káva a další variace ledových nápojů založených na naší výborné kávě. 

V červenci jsme spolu s vámi taky trochu bublinkovali, totiž prožili pěkný prosecco podvečer. Pan kavárník připravoval drinky a povídalo se, popíjelo... 

Léto ještě nekončí, tak k nám přijďte, osvěžení je u nás vždycky dost. Těšíme se na vás v kladenském ŇAM ŇAM CAFE, ve zmrzlinovém baru v Taky Ňam Ňam v Tuchlovicích (skvělý cíl pro cyklisty), na Zastávce ve Velké Dobré a na křižovatce Amerika.

Mrkněte ještě ...

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!