Ňam Ňam Ňews

Naši stálí hosté už dobře vědí, že v ŇAM ŇAM CAFE rádi dáváme prostor umění a že stěny naší kavárny se čas od času promění v galerii. Tentokrát hostíme v kavárně legendu – k vidění jsou u nás obrázky slavného karikaturisty a ilustrátora pana Jiřího Wintera Neprakty.

Výstavu Prakticky o Nepraktovi připravil přímo pro ŇAM ŇAM CAFE nepraktolog pan Jaroslav Kopecký. Vybral ilustrace, které potěší děti i dospělé a které v sobě mají humor i napětí. Vernisáže výstavy se účastnila i paní Daniela Winterová. Na moc příjemném večeru jsme zavzpomínali na pana Nepraktu, připili si jeho oblíbeným francouzským červeným vínem a k poslechu, ba i k tanci, hrála Adéla Zejfartová & Sunny Swing. Podívejte se na fotky.

Vezměte rodinu, přijďte k nám na kávu či něco dobrého a prohlédněte si v klidu obrázky, které možná znáte z dětství. A navíc u nás můžete za zvýhodněnou cenu pořídit krásné dárky – knihy, kalendář či karty s ilustracemi pana Neprakty.

Mrkněte ještě ...

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!