Ňam Ňam Ňews

Tak to je pecka! Radujeme se z velkého úspěchu naší šéfzmrzlinářky Martiny Březinové! Po úspěchu v národním kole zmrzlinářské soutěže se jí dařilo i na evropském finále Gelato Festival World Masters. V silné konkurenci 28 účastníků ze 17 zemí se umístila na 2. místě a postupuje do finále mezi nejlepší zmrzlináře světa!

Porotu složenou z italských mistrů gelata zaujala naše zmrzlina Letní hruška, která si v jednom z bodových hodnocení vysloužila dokonce i výjimečnou desítku!

Evropské finále probíhalo kvůli epidemickým opatřením online, takže to vůbec nebylo jednoduché – zmrzlinu jsme museli do Bologne poslat mrazicím expresem, její výrobu přiblížit videem a pak odpovídat online na otázky poroty.

Děkujeme všem za podporu! Zmrzlinu děláme hlavně pro vás. A tak se těšíme, že se u nás v ŇAM ŇAM CAFE nebo ve Velké Dobré zastavíte a ochutnáte třeba právě Letní hrušku.

 

 

Mrkněte ještě ...

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!