Ňam Ňam Ňews

Náš úspěch v soutěži Gelato Festival World Masters přinesl vlnu mediálního zájmu ;-) Velký článek o naší rodinné firmě vyšel například v Hospodářských novinách. Tématu se věnoval třeba i Kladenský deník nebo Kladenské listy. Několikrát jste mohli šéfzmrzlinářku Martinu Březinovou slyšet v rozhlase, třeba na ČRo Region

Hned dvakrát jsme na Velké Dobré hostili Českou televizi. Nejprve v ranním vstupu ve vysílání Studia 6 a pak přijel zachytit příběh ŇAM ŇAM štáb magazínu Gejzír. Na reportáž, kde je řeč nejen o zmrzlině, ale i o počátcích naší firmy a našem životě, se můžete podívat zde

Natáčení i všechny rozhovory jsme si užili. Jsme rádi, že se o kvalitní zmrzlině více mluví. Dobrá zmrzlina navíc není jen letní záležitost, ale dobrota, kterou si můžete dopřávat po celý rok – teď pro vás máme třeba i podzimní zmrzliny.

Těšíme se, že se za námi zastavíte v ŇAM ŇAM CAFE na Kladně nebo na Zastávce ve Velké Dobré. A pokud sami máte cukrárnu, kavárnu či restauraci a chcete naši zmrzlinu nabízet i svým hostům, mrkněte sem.

Mrkněte ještě ...

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!