Ňam Ňam Ňews

Tramtadadá! Máme radost: otevřeli jsme pro vás Velkou Dobrou kavárnu. Název odkazuje ke jménu naší domovské obce, Velké Dobré (cobydup za Prahou kousek od D6), a taky k tomu, že jsme ji budovali tak, aby vám u nás bylo dobře.

Dali jsme si – ve spolupráci s řadou velmi šikovných českých řemeslníků – extra záležet na interiéru, aby u nás ladil celek i detaily a abychom do Velké Dobré přinesli zajímavý design a neotřelá architektonická řešení. Stejně tak jsme pro Velkou Dobrou kavárnu připravili velkou dobrou sedmičku dezertů založenou na originálních recepturách a těch nejlepších surovinách. V designu i cukrařině prostě spojujeme opravdové řemeslo i poctivé materiály/suroviny.

Přijďte se k nám podívat, ať už jste zblízka či zdaleka. Najdete nás na adrese Kladenská 120, u kruhového objezdu ve Velké Dobré. Zaparkovat můžete přímo před prodejnou anebo na nedalekém větším parkovišti v ulici Karlovarská.  

Otevírací doba: pondělí: 13:00–19:00; úterý–čtvrtek: 9:00–19:00; pátek–sobota: 09:00–22:00; neděle: 9:00–19:00.

Mrkněte ještě ...

Všechny fotky jsou originál Ňam Ňam

Naše dobroty vám z monitoru nebo displeje nevypadnou… Tak nechte klikání a přijďte si odpočinout za námi do ŇAM ŇAM CAFE! :-) Těšíme se na vás!